3  Niedziela  Wielkanocna

14.04.2024 r .

1. Dziś  rozpoczyna się 16. Tydzień Biblijny

2 . W środę -po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy .

3. W piątek- po Mszy św. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i  koronka do Miłosierdzia  Bożego .

4.W przyszłą niedzielę -Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczęcie kwartalnych dni modlitw o powołania do służby w Kościele .

1. Polecamy gazety wystawione na regale pod chórem .

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele ,                                                                                         wspomagaj nas w walce ,                                                                                              a przeciw niegodziwości                                                                                                  i zasadzkom złego ducha                                                                                                 bądź naszą obroną .                                                                                                   Oby go Bóg pogromić raczył ,                                                                                     pokornie o to prosimy ,                                                                                                a Ty , Wodzu niebieskich zastępów ,                                                                           szatana i inne duchy złe ,                                                                                           które na zgubę dusz ludzkich                                                                                         po tym świecie krążą ,                                                                                              mocą Bożą strąć do piekła . Amen.