13 Niedziela zwykła 26.06.2022 r.

1.Dziś przypada –  wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego .                    Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa przed Mszą świętą o godz.1800 .                        Dzisiaj przed godz.1600                                                                                                              2.W poniedziałek- wsp. św. Cyryla Aleksandryjskiego, bp. dr. K-ła.                                    3. We wtorek – wsp. św. Ireneusza, biskupa i męczennika.                                              4.W środę –Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.                                            Msze święte o godz.800 ,1800. Składka z tego dnia przeznaczona jest  na „świętopietrze ” .  5.W czwartek  – wsp. Świętych Pierwszych Męczenników św. Kościoła Rzymskiego                6.W piątek   – wsp. św. Ottona, biskupa .                                                                       W piątek I piątek miesiąca. Do  południa odwiedziny chorych.                                        Po południu okazja do spowiedzi od godz.1700 .                                                                Nabożeństwo o godz.1730 i Msza święta .                                                                    7.W sobotę Msza św. w starym kościele o godz. 1800

Bóg zapłać mieszkańcom Chorzyn za sprzątanie kościoła i ofiarę na kościół  940 zł ,           w miesiącu lipcu troskę o nasze kościoły  powierzamy rejonowi  Garcowiec I .               Bóg zapłać za ofiary składane na chodnik procesyjny wokół kościoła .

Msze święte w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz.700                                                        W pozostałe dni tygodnia o godz.1800 .

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele ,                                                                                         wspomagaj nas w walce ,                                                                                              a przeciw niegodziwości                                                                                                  i zasadzkom złego ducha                                                                                                 bądź naszą obroną .                                                                                                   Oby go Bóg pogromić raczył ,                                                                                     pokornie o to prosimy ,                                                                                                a Ty , Wodzu niebieskich zastępów ,                                                                           szatana i inne duchy złe ,                                                                                           które na zgubę dusz ludzkich                                                                                         po tym świecie krążą ,                                                                                              mocą Bożą strąć do piekła . Amen.