5  Niedziela  Zwykła

05.02.2023 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca , rozpoczęcie 40-godzinnego nabożeństwa, przez trzy kolejne niedziele . Po rannej Mszy św. adoracja do sumy . Po sumie błogosławieństwo małych dzieci . Po rannej Mszy św. zmiana tajemnic różańca świętego. Po południu adoracja od godz. 1500   do Mszy świętej .
  2. W poniedziałek -wsp. św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy.

3 . We wtorek -wsp. bł. Klary Szczęsnej.

1. W środę -wsp. św. Hieronima Emilianiego ,zakonnika i św. Józefiny Bakhity, dziewicy .

W środę po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy .

5.W piątek – przypada wspomnienie św. Scholastyki ,dziewicy.

1. W sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes . XXXI Światowy Dzień Chorego . Msza święta z błogosławieństwem Lourdes dla starszych i chorych                 w sobotę o godz.1000

7.Bóg zapłać za prace porządkowe  po  okresie świąt Bożego Narodzenia:  rejonowi Nowe Osiedle i ekipie p. Tadeusza .

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele ,                                                                                         wspomagaj nas w walce ,                                                                                              a przeciw niegodziwości                                                                                                  i zasadzkom złego ducha                                                                                                 bądź naszą obroną .                                                                                                   Oby go Bóg pogromić raczył ,                                                                                     pokornie o to prosimy ,                                                                                                a Ty , Wodzu niebieskich zastępów ,                                                                           szatana i inne duchy złe ,                                                                                           które na zgubę dusz ludzkich                                                                                         po tym świecie krążą ,                                                                                              mocą Bożą strąć do piekła . Amen.