11 Niedziela zwykła   13.06. 2021 r.

1. Dziś przypada wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i doktora Kościoła .       Po Mszy św. przed Najświętszym Sakramentem odnowienie Aktu Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa . Po południu spowiedź dla młodzieży od godz.1500 . O godz.  1530  nabożeństwo i po nim Msza święta  .
  2. W poniedziałek- wsp. bł . Michała Kozala ,biskupa i męczennika.
  3. W środę młodzież z kl. VII i VIII przystąpi do sakramentu Bierzmowania na Mszy św. o godz.1700 , którą odprawi i sakramentu  bierzmowania udzieli  bp. Janusz Mastalski . Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz.1630.                                                        W środę Msza święta również  o godz.700 .
  4. W czwartek –wspomnienie- św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika .
  5. W piątek po Mszy św . Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia , koronka i litania do Serca Pana Jezusa .
  6. Msze święte w poniedziałki , wtorki i czwartki godz. 700 w pozostałe dni tygodnia o godz. 1800 .
  7. Bóg zapłać za prace p. Tadeuszowi Słoninie, p. Kazimierzowi Machnikowi, p. Józefowi Pachytlowi, p. Tadeuszowi Maślance , p. Józefowi Maślance.

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele ,                                                                                         wspomagaj nas w walce ,                                                                                              a przeciw niegodziwości                                                                                                  i zasadzkom złego ducha                                                                                                 bądź naszą obroną .                                                                                                   Oby go Bóg pogromić raczył ,                                                                                     pokornie o to prosimy ,                                                                                                a Ty , Wodzu niebieskich zastępów ,                                                                           szatana i inne duchy złe ,                                                                                           które na zgubę dusz ludzkich                                                                                         po tym świecie krążą ,                                                                                              mocą Bożą strąć piekła . Amen.