3   Niedziela zwykła

23.01.2022r.

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę  Słowa Bożego .

2 . W poniedziałek – przypada wspomnienie św. Franciszka  Salezego,  biskupa i doktora          Kościoła .

1. We wtorek -święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła.
  2. W środę -wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

5 W czwartek-wsp. św. Anieli Merici  dziewicy .

6.W piątek- wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera  i  doktora Kościoła .

1. Polecamy czasopisma   Gość Niedzielny , Mały Gość dla  dzieci.

8 .Bóg zapłać za ofiary składane na ubezpieczenie naszych  kościołów.

1. Msze święte w tygodniu do piątku włącznie o godz.700
  2. W przyszłą niedzielę (30 stycznia) przed Mszą św. o godz. 1100 i po Mszy świętej wystąpi orkiestra z Leńcz .

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele ,                                                                                         wspomagaj nas w walce ,                                                                                              a przeciw niegodziwości                                                                                                  i zasadzkom złego ducha                                                                                                 bądź naszą obroną .                                                                                                   Oby go Bóg pogromić raczył ,                                                                                     pokornie o to prosimy ,                                                                                                a Ty , Wodzu niebieskich zastępów ,                                                                           szatana i inne duchy złe ,                                                                                           które na zgubę dusz ludzkich                                                                                         po tym świecie krążą ,                                                                                              mocą Bożą strąć do piekła . Amen.