2  Niedziela  Wielkiego  Postu

28.02.2021 r.

1. Gorzkie Żale o godz.1500 , po nich Msza Święta.
  2. W poniedziałek – Msza św. godz.815 za ++ Żołnierzy Niezłomnych
  3. W czwartek- przypada wsp. św. Kazimierza królewicza , patrona archidiecezji .
  4. W piątek – o godz.1700 Droga Krzyżowa , po niej Msza Święta  i Litania do Serca Pana Jezusa. Do południa odwiedziny chorych . Spowiedź z racji I piątku w kościele od godz.1600
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rejonowi od mostu do pp. Płaszczak i za ofiarę na kościół 750 zł.W miesiącu marcu troskę o nasz kościół powierzamy rejonowi Nad Torem I
  6. Pod chórem są do nabycia gazety : Gość Niedzielny, Mały Gość, Staś, Dwumiesięcznik Miłujcie się . Baranki wielkanocne Caritas będą od przyszłej niedzieli .
  7. W sobotę 13 marca o godz.1700 rozpoczniemy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Program jest wywieszony w gablotkach  .