27  Niedziela  zwykła

02.10.2022 r.

1. Dziś  pierwsza niedziela miesiąca . Po Mszy św. o godz.800 zmiana tajemnic różańca świętego. Po sumie  bł. małych dzieci .  Dzisiaj przypada wspomnienie św. Aniołów Stróżów.
  2. Procesja różańcowa o godz.1530,ołtarze buduje młodzież , po procesji Msza św.
  3. We wtorek -wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  4. W środę -przypada wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Nowenna do Matki Bożej po Mszy świętej .
  5. W czwartek -św. Brunona, prezbitera
  6. W piątek -wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. Pierwszy piątek.           Do południa odwiedziny chorych. Spowiedź od godz.1630 .
  7. Dzieci z kl. III przed rozpoczęciem nabożeństwa  otrzymają poświęcone różańce .         W przyszłą niedzielę w całej Polsce odbędzie się liczenie wiernych uczestniczących we Mszy świętej.
  8. Nabożeństwo różańcowe w tygodniu o godz.1730 , po nabożeństwie Msza święta . Zapraszamy na nabożeństwo mieszkańców poszczególnych rejonów naszej parafii .

Poniedziałek- Od Podchybia

Wtorek-Od Liszki do Mostu

Środa-Rokicie I

Czwartek- Rokicie II

Piątek- Rokicie III

Sobota- Chorzyny

Niedziela -Ostra Góra

9. Polecamy gazety Gość Niedzielny , Gość Extra.  Staś. Dzisiaj przy naszym kościele organizowana zbiórka na leczenie dzieci .

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Święty Michale Archaniele ,                                                                                         wspomagaj nas w walce ,                                                                                              a przeciw niegodziwości                                                                                                  i zasadzkom złego ducha                                                                                                 bądź naszą obroną .                                                                                                   Oby go Bóg pogromić raczył ,                                                                                     pokornie o to prosimy ,                                                                                                a Ty , Wodzu niebieskich zastępów ,                                                                           szatana i inne duchy złe ,                                                                                           które na zgubę dusz ludzkich                                                                                         po tym świecie krążą ,                                                                                              mocą Bożą strąć do piekła . Amen.