Intencje mszalne

                                 Msze Święte 06.02.2023 –12.02.2023 r.

Poniedziałek   700  Dzięk. z prośbą o bł. Boże dla p. Bogumiły

Wtorek          700  + Zofia Put od siostry Ewy z rodziną

Środa           1700  Msze święte przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy

.                            O zdrowie dla Mirosława

.                         + Franciszek Maślanka od kuzynki Anieli Ucisko

.                       ++ Grzegorz Opioła i Zygmunt Opioła

.                          + Fryderyk Jezioro  od szwagierki Róży i Stanisławy Miska

.                          + Witold Gasiński  od  członków Koła PSL Wola Radz.

.                           + Czesław Studnicki od  Marii Kłapacz z rodziną

.                           + Marianna Pituch  od wnuczki Anny z rodziną

.                           + Augustyn  Racułt od syna Romana

.                           + Czesław Grabek od bratowej Anny z rodziną

Czwartek       700  + Maria Woźniak od Wiesława z rodziną

Piątek          1700   + Tadeusz Karpała w r. śm.

Sobota        1700   O zdrowie i bł. Boże dla Mariana i opiekę Matki Bożej

Niedziela        800 + +  Ryszard i Cecylia Chromy

.                    1100  ++ Teresa Kluska w 7 r. śm.  i Adam mąż

.                    1600  + Józef Ciepły w 3 r. śm. i zm. rodziców Ludwika i Marię

                                 Msze Święte 30.01.2023 – 05.02.2023 r.

Poniedziałek   700  + Maria Woźniak od swatów Juliana i Genowefy

Wtorek          700  + Leszek Drewniak od swatów ze Skawinek

Środa           1700  Msze święte przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy

.                      + Zofia Put od  Agaty i Andrzeja Karwala

.                      + Fryderyk Jezioro  od  Marzeny i Piotra Jagosz i rodziny Martynowicz

.                      + Witold Gasiński  od Sylwii  i Mateusza                                                    .                      + Czesław Studnicki od  Grażyny i Władysława Sosin z rodz.

.                      + Marianna Pituch  od wnuczki Beaty z rodziną

.                      + Augustyn  Racułt od syna Józefa z rodziną

.                      + Halina Godzik  od kuzynki Marii Kania  z rodziną

.                      + Maria Gaj od Sułkowskich

Czwartek       800   O zdrowie i bł. Boże dla członkiń z Róży  i zm. z tej Róży

.                   1000  + Maria Pawlik od Koła Gospodyń Wiejskich

.                   1800   + Andrzej Szczyrbak

Piątek           1700   ++ Jolanta i Małgorzata

Sobota         1700   ++ Zofia i Władysław Maślanka, Stanisława i Jan Soja

Niedziela        800 +  Tadeusz Kościelny

.                   1100   + Józefa i Julian Łuczak

.                   1600  + + Ludwika i Stanisław Mazur

                                 Msze Święte 23.01.2023 –29.01.2023 r.

Poniedziałek     700  + Henryk Kudela od Agaty i Janusza Szczyrbak

Wtorek            700  + Augustyn Racułt od żony Marii

Środa             1700  Msze święte przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy

.                       + Zofia Put od  Małgorzaty Rudnik z rodziną

.                       + Fryderyk Jezioro  od Leszka Żmudy i rodziny Tyrpów

.                       + Witold Gasiński  od  Karoliny Chwała

.                       + Czesław Studnicki od  Józefa Stańczyka

.                       + Jadwiga Kluska  od Marka z rodziną

.                       + Marianna Pituch  od córki Ireny z synami

.                       + Roman Szczyrbak od kuzyna Władysława

Czwartek        700   + Maria  Woźniak od rodziny Bajorek

Piątek            1700   O zdrowie i bł. Boże dla Mirosława

Sobota          1700   ++ Agata i Władysław Maślanka

Niedziela         800 +  Anna Zaremba w r. śm.

.                     1100   + Krzysztof Wąsek w 4 r. śm.

.                     1600  +  Tadeuszu Marek w r. śm.

                                Msze Święte 16.01.2023 –22.01.2023 r.

Poniedziałek  700  + Jadwiga Kluska od siostrzenicy Moniki

Wtorek         700  +  Marianna Pituch od córki Bogusławy z mężem

Środa          1700  Msze święte przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy

.                          ++ z rejonu Nad Torem II

.                          + Zofia Put od sąsiadów  Pachytlów

.                          + Fryderyk Jezioro od Edka Stefaniaka i i Marcina Stefaniaka

.                          + Witold Gasiński  od rodziny Machników

.                          + Czesław Studnicki od sąsiadów Gołębiów

.                          + Małgorzata Bochenek od Ani Ochojna

.                          + Czesław Grabek od Barbary i Bogdana Maślanka

.                          + Józef Śmiłek od Pawła Warchoł z rodziną

Czwartek     700   + Maria  Woźniak od wnuczki Moniki i Rafała

Piątek         1700   Dzięk. w 5 r . ślubu Barbary i Krzysztofa Kocur

Sobota       1700   ++ Franciszek Biera i rodzice Tomasz  i Maria

Niedziela       800 + + za zm. Kolejarzy z Woli Radziszowskiej

.                   1100   + Józef Pituch

.                   1600  + + Władysław, Anna i Tadeusz Stachurscy

                                 Msze Święte 09.01.2023 –15.01.2023 r.

Poniedziałek   700  Dzięk. w 1 r. ur. Naomi o opiekę Matki Bożej i Anioła  Stróża

Wtorek          700  + Maria Gaj od brata Stanisława z rodziną

Środa            1700  Msze święte przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy

.                        + Zofia Put od siostry Heleny  z rodziną

.                        + Fryderyk Jezioro od sąsiadów Adamczyków i Doroty Miska

.                        + Witold Gasiński  od swatowej Marii

.                        + Czesław Studnicki od sąsiadów Błądków

.                        + Czesław Grabek od Anieli Blak z rodziną

.                        + Marek Mazurkiewicz od Ali i Stefana z rodziną

.                        + Małgorzata Bochenek od kuzynki Haliny z mężem

Czwartek           700   + Teresa Baster od Gasińskich ze Skawiny

Piątek              1700   + Maria  Woźniak   od wnuczki Katarzyny z mężem

Sobota            1700   ++ Jan i Anna Kowal

Niedziela           800 + + Czesława i Stefan Kania

.                       1100    + Grzegorz Woźniak

.                       1600  + Ignacy Kuras w 20 r. śm.

                                 Msze Święte 02.01.2023 –08.01.2023 r.

Poniedziałek     700  + Józef Śmiłek od brata z rodziną

Wtorek            700  + Maria Woźniak   od Marioli, Dominiki i Mateusza

Środa             1700  Msze święte przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy

.                         + Marii Pawlik od chrześniaka Roberta z rodziną

.                         + Fryderyk Jezioro od rodziny Stankiewicz i Jana Cora

.                         + Witold Gasiński  od Lidii Jezioro

.                         + Czesław Studnicki od córki Darii z rodziną

.                        + Roman Szczyrbak od rodziny Kurlitów z Brzyczyny

.                       + Czesław Grabek od Alicji i Stanisława Szczyrbak

.                       + Małgorzata Bochenek od chrześniaka Tomka

Czwartek           700   + Henryk Kadula od z rejonu Rokicie III

Piątek                800   + Stanisław Stefaniak

.                      1100  ++ Mieczysław i Agnieszka Drobnica

.                      1600 ++ Stanisław Maślanka  50 r. śm. , Stefania żona 6 r. śm.

Sobota            1700   +  Roman Machnik w 3 r. śm. od żony i synów

Niedziela          800 + Witold Nowak w 1 r. śm.

.                      1100    ++ Małgorzata i Jolanta

.                      1600  + Stanisław Daniel w 33 r. śm.